Etnografijos žemėlapis

Autorių, objektų žemėlapis ir jų mašrutai

Idėja

Laimėjome konkursą perkelti smarkiai pasenusios turinio valdymo sistemos Joomla turinį į pažangesnę - WordPress, kartu sukuriant techninį sprendimą skirtingų tipo objektams atvaizduoti žemėlapyje ir sukurti skirtingus mašrutus į juos.

Tikslai

Vilkaviškio bibliotekos turinį pateikti paprastai ir eiliniam vartotojui suprantamai, tam kad jis galėtų suprasti Vilkaviškio regiono objektų, autoriu sukurta vertę. Suteikti galimybę susiplanuoti, peržiūrėti mašrutą ir juo sekti naudojantis telefonu.

Vilkaviškio biblioteka - Tobalt
Vilkaviškio biblioteka - Tobalt
Vilkaviškio biblioteka - Tobalt

Iššūkiai

Data - 2022 m.

Didžiausias iššūkis – esamo turinio automatinis perkėlimas iš vienos turinio valdymo sistemos į kitą. Paprastuoju būdu perkelti  nebūtų efektyvu dėl per didelių laiko ir finansų kaštų.

Sprendimai

Įrankiai

Pasiekimai

0 +
Lankytojų
0
Keliautojai
0 %
Vertinimas

Panašūs projektai

Kauna 2022 - Tobalt

Kaunas 2022 palikimo projektas

Data - 2023 m.

2022-aisiais Kaunas buvo Europos kultūros sostine. Keletą metų prieš, ir pačio titulo metais, Kaune ir Kauno rajone knibždėjo daugybė kultūrinių įvykių. Ilgai kurtas projektas – jau baigtas, tačiau mieste liko gyvas jo palikimas. Atraskite ryškiausius projekto pėdsakus šiame žemėlapyje:

Sprendimai

Įrankiai

7 pasivaikščiojimai po Vilniaus senamiestį

Data - 2023 m.

Vilniaus 700 metų gimtadienio proga Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra sugalvojo pateikti mašrutus ir juos įgarsinti visiems lankytojams.

Sprendimai

Įrankiai

Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra - Tobalt

Parašykite mums

Domina panašus sprendimas ?

Išklausę Jūsų poreikius, sukursime naudojimo scenarijų ir pateiksime pasiūlymą.

Du žmonės sėkmingi klientai
Interneto svetainės įstaigoms