Svetainių kūrimas

Kyla klausimų ?

Peržiūrėkite atliktus darbus ir parašykite mums savo poreikius. Nemokamai parodysime galimybes ir atsakysime į kylančius klausimus.

El. parduotuvės kūrimas

Svetainių kūrimas

Tinkamai veikiantis tinklalapis – yra tai, ko reikia įstaigai, siekiančiai tinkamai viešinti savo veiklos rezultatus – pradedant renginiais, naujienomis ir baigiant dokumentais.

Tai turėtų būti Jūsų įstaigos veiklos vizitinė kortelė, aktualiausias naujienų šaltinis regiono ar miesto gyventojams. Orientuojamės į viešojo sektoriaus įvaizdį internete ir darbuotojų efektyvumo didinimą. Žinome, kas sudaro funkcionalų, lengvai valdomą ir optimizuotą tinklalapį.

Internetinių svetainių kūrimas ilgą laiką yra mūsų pagrindinė veikla. Turime sukaupę patirtį šioje srityje, todėl šiandien galime pasiūlyti geriausią sprendimą pagal Jūsų įstaigos tikslus.

Laikomės reikalavimų, kurie keliami valstybės institucijų svetainėms ir drąsiai suteikiame 12 mėn. garantiją.

Atitinka reikalavimus

Savivaldybių įstaigų interneto svetainėms

Lengva tobulinti

Lengvai valdomos įstaigos darbuotojams

Kuriama moduliniu principu

Kiekvieną svetainę ir jos dizainą kuriame individualiai, unikaliai bei daug dėmesio skiriame, kad svetainė būtų veiksminga. Mes nesišvaistome įmantriais terminais (UI/UX, CTA, SEO ir t. t.) – mes visa tai įgyvendinsime išsyk, kad naudotumėtės  funkcionalia ir šiuolaikiška interneto svetaine.

Informacija apie valstybines įstaigas

Visi turime teisę gauti internetu visą viešą informaciją apie valstybines įstaigas ir jų funkcijas, naujausią informaciją.
Pasirūpinsime informacijos prieinamumu, kad vartotojas patogiai gautų reikiamus duomenis, nepriklausomai nuo negalios ar individualių gebėjimų. 

Sprendimai JŪSŲ RANKOSE

Jūsų lankytojų poreikiais pagrįsti interneto sprendimai, kuriuos galite keisti be programuotojo.

Protingas biudžetas

Tinkami sprendimai negali viršyti numatyto biudžeto

Adaptyvus dizainas

Užtikriname, jog interneto svetainė atrodys tinkamai

Dažniausi klausimai

Dirbtinis intelektas integruojamas į interneto svetainės valdymą, todėl juo galite naudotis kurdami antraštes, tekstus, netgi pateikti užklausas programiniam kodui sukurti.

0 +

viešojo sektoriaus įstaigų

Interneto svetainės įstaigoms