„WordPress“ programavimas

Susidūrėte su „WordPress“ problema?

Kartais nesunku sugadinti gerą sprendimą, bet mes vis tiek galime jį pataisyti.

El. parduotuvės kūrimas

„WordPress“ programavimas​

Populiariausios turinio valdymo sistemos „WordPress“ programavimo paslaugos suteikia galimybę naudotis atvirojo kodo sprendimu be susisaistymo su vienu tiekėju. O tai leidžia SUTAUPYTI lėšas ir įpareigoja tiekėją STENGTIS dėl Jūsų.

Mūsų kompetentinga komanda  užtikrintai gali įgyvendinti net ir sudėtingiausius įstaigos poreikius.

Galite pasikliauti mumis: nuo konsultacijos iki netinkamai veikusios interneto svetainės sutvarkymo.

Sugadintų svetainių atkūrimas

Migracija iš uždaro kodo TVS į WordPress

Svetainės spartinimas

Saugumą didinantys sprendimai

Paslaugos kaina

Paslaugos kaina priklauso nuo užduoties pobūdžio ir skaičiuojama pagal efektyvias darbo valandos (neįtraukiame pertraukėlių ar laiko, skirto instrukcijoms skaityti). Planuojamas darbo valandas susitariame prieš pradėdami dirbti. 

Patarimai

Net ir nesudėtingo projekto metu ekspertų patarimai yra aukso vertės. Leiskite mūsų specialistams teikti techninius patarimus modifikuojant svetainę, taip pat konsultuoti dėl serverio infrastruktūros sprendimų. 

UX/UI dizainas

Graži svetainė – dar ne viskas. Tinklalapis turi būti patogus ir suprantamas Jūsų lankytojams. Mes ne tik sukuriame išvaizdą. Mes tiesiogiai bendraujame su Jumis ir padedame sukurti naują įstaigos lygį. 

Greitis ir saugumas

Saugus ir kokybiškas kodas – tik svetainės kūrimo pradžia. Atsižvelgiame į visas smulkmenas, kad Jūsų svetaine būtų visapusiškai pasirūpinta. Laikomės standartų, taikome novatorišką požiūrį, kad tinklalapis būtų greitas, saugus ir patikimas kiekviename žingsnyje.

Turinio migracija

Nesvarbu, ar jūsų turinys yra duomenų bazėje („MySQL“, „SQL Server“, „Oracle“, įrašykite Jūs), žiniatinklio sistemoje (API), ar eksportuotame faile, visa tai galime importuoti į „WordPress“.

Interneto svetainės įstaigoms