Informacinės sistemos

IT Sprendimai

Laiko rezervacijos sistema

Valdykite interesantų konsultavimą išmaniai. Įdiegus šią funkciją darbuotojai ir svetainės lankytojai galės suderinti vizito arba internetinio pokalbio laiką.

Darbų kalendorius

Informuokite savo klientus apie netikėtus šios dienos įvykius ar planuojamus darbus paprastame kalendoriuje su galimybę išskirti ilgalaikius darbus.

Mini svetainės

Jei norite pasiekti tikslinę auditoriją, paprasčiau tai padaryti sukuriant turinį konkrečiam renginiui, terminui, nei bandyti viską sudėti į vieną įstaigos svetainę.

Renginių platforma

Smagiai.lt platforma – tai naujas mūsų komandos projektas, kuriame sutelkėme Lietuvos bibliotekų, kultūros centrų ir kitų viešųjų įstaigų renginius vienoje vietoje. Jūsų kūryba turi būti pastebėta.

Saugumas ir sparta

Kibernetinio saugumo grėsmės gali tykoti mūsų, jei nežinome, ar tinklalapis saugus. Surasime ir padėsime išspręsti viešojo sektoriaus įstaigų ir asociacijų svetainių saugumo problemas.

Užsiėmimų rezervacija

Informaciją apie jūsų įstaigos veiklą vartotojai gali ne tik perskaityti, bet ir išklausyti naudodami dirbtinio intelekto sprendimus.

Automatinis įgarsinimas

Informaciją apie jūsų įstaigos veiklą vartotojai gali ne tik perskaityti, bet ir išklausyti naudodami dirbtinio intelekto sprendimus.

Turite idėjų?

Jeigu savo įstaigos veikloje susiduriate su iššūkiais, kuriuos manote, jog būtų galima išspręsti technologijomis – parašykite mums, ir galbūt šį sprendimą įgyvendinsime Jums nemokamai.

0 +

viešojo sektoriaus įstaigų

Turime ir daugiau galimybių

Sprendimai kiekvienai įstaigai

Formų pildymas

Interaktyvus internetinių formų, apklausų sprendimas, leidžiantis gyventojams lengvai pateikti visų tipų prašymus, pvz., leidimus, šunų licencijas, vandens tiekimo pradžią ar sustabdymą. Pateiktos formos nukreipiamos į atitinkamus skyrius.

Kritiniai pranešimai ir jų viešinimas regione

Jūs galite apsaugoti savo bendruomenės narius nuo lokalių gamtos stichijų, operatyviai informuoti apie regione vykstančius įvykius ar viešinti kitą svarbią informaciją.

Skelbdami kritinius pranešimus savo pagrindiniame puslapyje ir turėdami galimybę akimirksniu dalytis kitame įstaigos puslapyje šis sprendimas leidžia jūsų turinio redaktoriui tiksliai paaiškinti situaciją ir nurodyti bendruomenės nariams, kokių tolesnių veiksmų imtis.

Regiono direktorija

Šis sprendimas puikiai tinka savivaldybėms, prekybos rūmams ar bet kuriai naryste paremtai organizacijai. Sistema leidžia lengvai sukurti ir tvarkyti narių ar įmonių katalogą, kuriame galima ieškoti, vertinti, bendrauti lokaliai viename ar keliuose regionuose.

Netechniniai darbuotojai gali pridėti, pašalinti ir suskirstyti sąrašus į kategorijas naudodami paprastą vartotojo sąsają.

Kalendorius

Lengvai naudojamas įrankis, kuris pagerina naudojimą ir skatina informacijos apie įvykius sklaidą tiek įstaigos viduje, tiek išorėje. Jis užtikrina, kad veiklos, susitikimai matomi, vizualiai patrauklūs, informaciją lengva rasti.

Galimybė įterpti pasikartojančius įvykius taupo laiką, nes leidžia vieną kartą sukurti įvykį ir pakartoti jį automatiškai. Tai ypač naudinga didesnėse įstaigose ir miesto tarybos posėdžiuose.

Pasirengę išbandyti?

Parašykite mums

Išklausę Jūsų poreikius parodysime galimybes.

Du žmonės sėkmingi klientai

Žemėlapiai ir mašrutai

„Tobalt“ ne tik užtikrina, kad lankytojams būtų lengva naršyti jūsų svetainėje, bet ir palengviname orientavimąsi jūsų regione.
Konkrečius pastatus, parkus, dviračių takus, masinio transporto stotis, netoliese esančias įmones, turistų lankomas vietas, automobilių stovėjimo aikšteles, rinkėjų balsavimo vietas ir kt. galima neįtikėtinai lengvai atpažinti naudojant pažįstamus „Google“ žemėlapius, paryškintus smeigtukais.

E. pranešimai

Posėdžių protokolų ir posėdžių darbotvarkių puslapiuose siūloma gauti pranešimus el. paštu, kad suinteresuoti piliečiai galėtų prisiregistravę gauti automatinius atnaujinimus, kai tik bus paskelbtas naujas pranešimas.

El. parduotuvės kūrimas

Įstaigos darbuotojų kortelės

Šis sprendimas leidžia sukurti ir tvarkyti personalo katalogą, kuriame galima ieškoti. Tai sumažina skambučių skaičių iš gyventojų, norinčių nustatyti konkretų asmenį, su kuriuo jiems reikia pasikalbėti. Netechniniai darbuotojai gali pridėti, pašalinti ir suskirstyti sąrašus į kategorijas.

Prašymai iš gyventojų

Ši programa leidžia klientams, gyventojams, dalyviams, studentams ar bet kuriam svetainės lankytojui skelbti užklausas internete ir stebėti organizacijos atsakymą.

Vartotojai gali prisiregistruoti, sukurti prisijungimo ID ir slaptažodį, tada paskelbti užklausą, kurią jie gali stebėti iki galo. Užklausų sekimo priemonė idealiai tinka bet kokio tipo interaktyviam bendravimui, kai keli asmenys turi turėti galimybę paskelbti, sekti ir išspręsti bet kokio tipo užklausas.

Atsiliepimai

Klientai žino, kas jiems vertinga

Mes nuoširdžiai pasidalijame patirtimi apie pasiteisinusius ir nepasiteisinusius sprendimus.

Hubertas Valbasas
Hubertas Valbasas

Skuodo vandenys

Puikiai atnaujinta mūsų interneto svetainė, galiu drąsiai rekomenduoti kitoms Skuodo įstaigoms.

Jolita Janušonienė
Jolita Janušonienė

Kupiškio kultūros centras

Naujoji interneto svetainė atitinka mūsų kultūros centro sielą ir viziją. Dėkoju Jums,

Interneto svetainės įstaigoms