Google Analytics 4 migracija

Mūsų komanda sklandžiai perkels jūsų įstaigos analitiką į GA4

Kodėl turite migruoti šiandien?

Nuo 2023.07 dabartinė Google Analitikos versija nustos veikti, tam kad naujoji versija turėtų sukaupusi istorinių duomenų ir galėtumėte atlikti metines analizes, naująją paskyrą turite susitvarkyti jau dabar. Palikite šią užduotį profesionalams ir priimkite svarbius verslo sprendimus vadovaudamiesi patikimais duomenimis. 

Kodėl verta migruoti į Google Analytics 4?

  • Sukurtas prisitaikyti prie naujų privatumo politikos nustatymų

Google ir kitos platformos skiria itin didelį dėmesį vartotojų duomenų saugumui. Šis naujas Google produktas pritaikytas prisiderinti prie bet kokios privatumo politikos, nes galėsite patys nustatyti duomenų saugojimo laikotarpį. Negana to, naujoji Analytics versija naudoja naujausius duomenų modeliavimo modelius skirtus kompensuoti gresiančiai duomenų netekčiai dėl griežtėjančių privatumo politikų.

  • Lanksčios vizualizacijų ir ataskaitų galimybės
    Aiškios vizualizacijos ir ataskaitų teikimas yra būtini bet kuriai įtaigai, kuri nori priimti duomenimis pagrįstus sprendimus. GA4 analitika siūlo patobulintas ir itin lanksčias vizualizacijas ir ataskaitų teikimo galimybes, kurios suteikia papildomų įžvalgų apie jūsų svetainės naudojimo duomenis, kurių anksčiau galbūt praleidote.
Dalintis:
Facebook
Twitter
Telegram

Papildomi

Panašūs straipsniai

Pradinis / Sukurti sprendimai / Konsultacijų platforma / Nėra galimybės įsigyti atributikos, …

Daiktų atidavimo platforma regione Regiono priežiūra Idėja Telšių regiono centras turėjo idėja …

Pradinis / Sukurti sprendimai / Etnografijos žemėlapis / Regionų etnografiniai objektai ir …